-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб з пшеничного борошна, хліб житньо-пшеничний
Тендер Prozorro UA-2022-02-07-009827-b
Код за Єдиним закупівельним словником ДК 021:2015:15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Торги не відбулися
832 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 162.50 UAH
Номер:
1d459a583c334242a1795990fe9b1d2c
Внутрішній номер закупівлі:
13992009
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-07-009827-b
Замовник:
Спеціалізований Трускавецький санаторій "Батьківщина"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770239
-
Адреса:
82200, Україна, Львівська область, м.Трускавець, вул.Городище,6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любомира Прокопів +380676752140 san.batkivshchyna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
832 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 162.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
20 000.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2022 14:36 - 13.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2022 14:36 - 23.02.2022 18:00
Аукціон:
з 24.02.2022 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПерерахунок коштів за Товар здійснюється Покупцем Постачальникові через Управління Державної казначейської служби України у м. Трускавці Львівської області.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб з пшеничного борошна
Кількість
22200 кілограм
Період постачання
04.03.2022 - 31.12.2022
Хліб житньо-пшеничний
Кількість
11100 кілограм
Період постачання
04.03.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "КОНЦЕРН ХЛІБПРОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05511001
-
Контактна особа:
Грибик Василь Ярославович 380972644444 VHrybyk@hlibprom.com.ua http://hlibprom.com.ua
-
Адреса:
79035, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ХЛІБНА, будинок 2
Початкова пропозиція
639 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
639 360.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
57
Скарги
0