-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі - 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-013430-b
Торги не відбулися
4 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 40 000.00 UAH
Номер:
4bf6aa3fef2542068ec89a76de835c88
Внутрішній номер закупівлі:
13973148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-013430-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ КОНТРОЛЮ ЗА БЛАГОУСТРОЄМ МІСТА" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
33612019
-
Адреса:
49101, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Троїцька, буд. 22-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Чубар +380567456035 chubar_vladislav@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
40 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
18 000.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 16:26 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 16:26 - 21.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 12:13 - 21.02.2022 12:42
Період кваліфікації:
з 21.02.2022 12:42
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунок за надані послуги здійснюється протягом 90 днів з дати підписання Сторонами акту наданих послуг (виконаних робіт).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту тротуарної мережі у м. Дніпрі
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
8da432ae9ffc47f7b0103112e5dccd93
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
Пояснення надано у вкладеному файлі "Інформація про визнання закупівлі такою що не відбулась UA-2022-02-04-013430-b.docx"
Період оскарження:
24.02.2022 12:30 - 07.03.2022 00:00
Дата опублікування:
24.02.2022 12:30
Дата виконання:
24.02.2022 12:30
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПЕРША УКРАЇНСЬКА ІНЖИНІРИНГОВА ГРУПА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37714116
-
Контактна особа:
Сівак Дмитро 380679161076 sdo-service@mail.ru
-
Адреса:
Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 27400, Кіровоградська обл., місто Знам'янка, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА, будинок 29, квартира 4
Початкова пропозиція
3 994 466.14 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 623 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
12
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МАКРОТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38836902
-
Контактна особа:
Котов Андрій Миколайович +380953658270 ypms00@gmail.com
-
Адреса:
49128, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ЖИТЛОВИЙ МАСИВ ЧЕРВОНИЙ КАМІНЬ, будинок 11
Початкова пропозиція
3 779 979.42 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 699 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
34
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІМБА ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41481539
-
Контактна особа:
Тетяна Шинкаренко 380961208370 imbagrup@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Панікахи, будинок 2
Початкова пропозиція
3 981 728.08 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 941 728.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
12
Документи
93
Скарги
0