-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя, а саме канцелярські товари та папір офісний
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-008613-b
Торги відмінено
14 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 73.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 73.50 UAH
Номер:
324ead75e6914a99adc7db26a8b35109
Внутрішній номер закупівлі:
13966166
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-008613-b
Замовник:
ПІДПРИЄМСТВО ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ "МІСЬКСВІТЛО" М. МАРІУПОЛЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03342638
-
Адреса:
87528, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Спаська, буд. 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анжела Папакіца +380975197388 papakitsa20.gorsvet@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
73.50 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 13:39 - 10.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2022 00:00 - 15.02.2022 00:00
Аукціон:
15.02.2022 12:59 - 15.02.2022 13:28
Період кваліфікації:
15.02.2022 13:28 - 17.02.2022 09:21
Період завантаження договору:
17.02.2022 09:21 - 09.03.2022 09:21
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Канцелярські товари та папір офісний
Кількість
637 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
9a4595ab7a38440ca622c3e2d0d40f3c
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
не підписання договору про закупівлю у строк передбачений частиною15 статті 14 Закону з дня оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю в наслідок збройної агресії російської федерації від 24.02.2022р.
Дата опублікування:
27.07.2023 11:26
Дата виконання:
27.07.2023 11:26
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
Оскарження: 17.02.2022 09:21 - 22.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
Ірина 380673873633 tender1@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Оскарження: 17.02.2022 09:21 - 22.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
12 829.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
11 997.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 09:21
Документи
26
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДИРЕКТ ОФІС СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41136522
-
Контактна особа:
Черняк Віталій Григорович 380675433735 tender2@do-service.com.ua https://do-service.com.ua
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Полігонна, 10Б, примішення 40
Початкова пропозиція
13 053.90 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 003.24 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
22
Скарги
0
ФОП Кутенкова О.О.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2974300628
-
Контактна особа:
Кутенкова Ольга Олександрівна +380675265812 kutmary@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Киів, пр Оболонський 22в/51
Початкова пропозиція
14 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
120b76d807604e1c90866914103d1146
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-04-008613-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "Торгово-Виробнича Група Український папір"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43977041
-
Контактна особа:
Ірина 380673873633 tender1@ukrpap.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, Київська область, Київ, 04073, місто Київ, вул.Куренівська, будинок 2-Б
Сума договору:
11 997.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 997.60 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації