-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92 Євро-5
Тендер Prozorro UA-2022-02-04-001573-a
Відповідно ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні. Євро. Технічні умови»
Торги не відбулися
37 720.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 189.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 189.00 UAH
Номер:
40792e6695c148d0927e2aafeeb9e81c
Внутрішній номер закупівлі:
13965650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-04-001573-a
Замовник:
КУ "Горностаївський селищний центр по обслуговуванню закладів освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38474186
-
Адреса:
74601, Україна, Херсонська область, селище міського типу Горностаївка, Херсонська область, Каховський район, селище міського типу Горностаївка, вул Українська,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лисенко Марія Іванівна +380995615286 yamariya1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 720.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
189.00 UAH
Період уточнення:
04.02.2022 13:24 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2022 13:24 - 21.02.2022 13:29
Аукціон:
з 22.02.2022 15:57
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описв національній валюті-гривні, в безготівковій формі, протягом десяти банківських днів після отримання т овару та підписання видаткових накладних, з відстрочкою платежу до 30 банківських за цей період днів, без сплати будь-яких витрат, збтитків або фінансових санкцій за цей період
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92 Євро-5
Кількість
1170 літр
Період постачання
до 20.12.2022