-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний, діоксид вуглецю, аргон)(код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-013996-b
Завершена
556 123.60
UAH з ПДВ
Номер:
31995ff64b6c49d3a227fc863a58d223
Внутрішній номер закупівлі:
13951702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-013996-b
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівський медичний центр сучасної онкології" Чернігівської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006065
-
Адреса:
14029, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, просп. Миру, 211-д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Лошак +380462259991, +380631875357 tenderonc2015@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Переговорна процедура застосовується на підставі пункту 1 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Замовником було двічі відмінено відкриті торги на закупівлю: Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний, діоксид вуглецю, аргон)(код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази) через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
Замовником прийнято рішення про намір укласти договір між Комунальним некомерційним підприємством «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» Чернігівської обласної ради та учасником переговорної процедури Товариством з обмеженою відповідальністю Фірма «Кріогенсервіс» на закупівлю: Кисень медичний рідкий, кисень медичний газоподібний, діоксид вуглецю, аргон)(код за ДК 021:2015 - 24110000-8: Промислові гази)
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-12-31-005681-с від 17.01.2022 року;
- Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2022-01-17-008941-а від 02.02.2022 року.
- Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2021-12-31-005681-с;
- Оголошення про проведення відкритих торгів UA-2022-01-17-008941-а
Очікувана вартість:
556 123.60 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за отриманий Товар проводяться шляхом перерахування грошових коштів на поточний банківський рахунок Постачальника протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дня отримання Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Кисень медичний рідкий
Кількість
24616 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Кисень медичний газоподібний
Кількість
516.6 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Діоксид вуглецю
Кількість
1200 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Аргон, 10л (балон)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Оскарження: 03.02.2022 17:46 - 14.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович +380444963070
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, Києво-Святошинський р-н село Петрівське(п) ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 29-К
Оскарження: 03.02.2022 17:46 - 14.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
556 123.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.02.2022 17:46
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6644eabd3ab04aca8c8b3f026d6fe1b4
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-03-013996-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21543199
-
Контактна особа:
Жирохов Володимир Володимирович +380444963070
-
Адреса:
08132, Україна, Київська область, село Петрівське, Києво-Святошинський р-н село Петрівське(п) ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 29-К
Номер договору:
ДКР/292/07/15
Сума договору:
323 349.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
321 328.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.02.2022 11:00
Статус:
Виконаний