-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сметана
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-011975-b
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.
Торги не відбулися
43 815.50
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
мін. крок: 1% або 438.16 UAH
Номер:
98e8594bea4f4403af79fa49f7f92179
Внутрішній номер закупівлі:
13948296
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-011975-b
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081221
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, місто Київ,, ВУЛИЦЯ ЛИСЕНКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Антоніна Лукасевич +380443096906 antonina_lukasevich@sw.uz.gov.ua http://swrailway.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
43 815.50 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
438.16 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 16:06 - 09.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 16:06 - 19.02.2022 18:00
Аукціон:
21.02.2022 12:27 - 21.02.2022 12:50
Період кваліфікації:
21.02.2022 12:50 - 23.03.2022 10:55
Період завантаження договору:
23.03.2022 10:55 - 12.04.2022 10:55
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день з дати реєстрації податкової накладної, оформленої у відповідності до вимог чинного законодавства України та у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для платників ПДВ). Оплата за кожну партію ТОВАРУ здійснюється на 30 (тридцятий) банківський день після дати поставки партії ТОВАРУ, у відповідності з рахунком-фактурою на дану партію ТОВАРУ (для неплатників ПДВ).
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Кількість
400 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Сметана
Кількість
570 штуки
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
bde6039dbb6440e5a62f1ee3a18c70c4
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, яка розпочалася 24.02.2022р., що обумовило настання форс-мажорних обставин (обставин дії непереборної сили) та введенням воєнного стану в Україні згідно Указу Президента України від 24.02.2022р. №64/2022 та з урахуванням Постанови КМУ від 28.02.2022р. №169 (зі змінами).
Період оскарження:
25.04.2022 14:47 - 06.05.2022 00:00
Дата опублікування:
25.04.2022 14:47
Дата виконання:
25.04.2022 14:47
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФУДМІКСПОСТАЧ
Оскарження: 23.03.2022 10:55 - 03.04.2022 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
44395736
-
Контактна особа:
Ворожцова Наталія Вікторівна +380633063892 fudmix@gmail.com
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул Конторська, 39
Оскарження: 23.03.2022 10:55 - 03.04.2022 01:00
Початкова пропозиція
41 244.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
41 244.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.03.2022 10:55
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44371778
-
Контактна особа:
Скрипник Олександр Миколайович 380992117685 bsfud@ukr.net
-
Адреса:
61165, Україна, Харківська область, Харків, вулиця Космічна, будинок 26
Початкова пропозиція
43 814.50 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
43 814.50 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
44714cffed30448a9e4da3e15f3e0c84
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-03-011975-b-b1
Постачальник:
ТОВ ФУДМІКСПОСТАЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44395736
-
Контактна особа:
Ворожцова Наталія Вікторівна +380633063892 fudmix@gmail.com
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, вул Конторська, 39
Сума договору:
41 244.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації