-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-004514-c
Завершена
700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 7 000.00 UAH
Номер:
0d1454899716410ea660a6ccf01b564a
Внутрішній номер закупівлі:
13944129
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-004514-c
Замовник:
Відділ освіти Соколівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41830324
-
Адреса:
27641, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лимар Максим Петрович 380669800970 sokolosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 000.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 14:47 - 09.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 14:47 - 19.02.2022 00:00
Аукціон:
21.02.2022 11:30 - 21.02.2022 11:53
Період кваліфікації:
21.02.2022 11:53 - 25.02.2022 10:56
Період завантаження договору:
25.02.2022 10:56 - 17.03.2022 10:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗамовник має право на відстрочку платежів. Замовник здійснює оплату на протязі 30 днів з моменту прийняття товарів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне марки ДГ
Кількість
100 тонни
Період постачання
до 01.04.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГАЗЕНЕРГО-ТРЕЙД"
Оскарження: 23.02.2022 09:46 - 06.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42827548
-
Контактна особа:
КУГУКОВА ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА 380675380454 gasenergo2019@gmail.com
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул.Стрийська, будинок 86-В, квартира 1
Оскарження: 23.02.2022 09:46 - 06.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
680 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
680 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
23.02.2022 09:46
Відповіді на вимоги
11
Документи
44
Скарги
0
ФОП Арсірій Оксана Вікторівна
Оскарження: 25.02.2022 10:56 - 08.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2721016269
-
Контактна особа:
Арсірій Оксана Вікторівна +380666003615 coal-kr@ukr.net
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Кропивницького, буд 12,к.1,кв.102
Оскарження: 25.02.2022 10:56 - 08.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2022 10:56
Відповіді на вимоги
11
Документи
51
Скарги
0
Контракти
Номер:
4289c682284c4a3881bb0ac2edc4633a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-03-004514-c-b1
Постачальник:
ФОП Арсірій Оксана Вікторівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2721016269
-
Контактна особа:
Арсірій Оксана Вікторівна +380666003615 coal-kr@ukr.net
-
Адреса:
25015, Україна, Кіровоградська область, Кропивницький, вул. Кропивницького, буд 12,к.1,кв.102
Номер договору:
78
Сума договору:
700 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
583 333.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
11.03.2022 09:00
Статус:
Виконаний