-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент М 400
Тендер Prozorro UA-2022-02-03-008646-b
Торги не відбулися
35 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
мін. крок: 1% або 355.00 UAH
Номер:
7217eb614b90439780c89b0c13240c91
Внутрішній номер закупівлі:
13942739
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-03-008646-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛИСИЧАНСЬКА ЖИТЛОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНА КОНТОРА №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20184663
-
Адреса:
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, КВАРТАЛ ДРУЖБИ НАРОДІВ, буд. 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Мельнікова +380955659203 lgek-5@ukr.net https://lzhek-5.info-gkh.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
355.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2022 14:23 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.02.2022 14:23 - 21.02.2022 00:00
Аукціон:
з 21.02.2022 15:47
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях200 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент М 400
Кількість
10 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
93107, Україна, Луганська область, м. Лисичанськ, кв. Дружби народів, буд.39
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Лисжитлосервіс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44319346
-
Контактна особа:
Несмашний Денис Геннадійович +380991555114 liszhitloservice@gmail.com
-
Адреса:
93106, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, вулиця ім. В. Сосюри, бцдинок 91
Початкова пропозиція
35 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 500.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0