• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Курчата бройлери 1 кат., Яловичина на кістці 1 кат.

Торги не відбулися

70 245.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 100.00 UAH
Номер: e576683cb8c04f27bbdebeda64e94216
Внутрішній номер закупівлі: 1393714
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-10-30-000836-b   
Замовник: КУ "Кременской областной дом-интернат для престарелых и инвалидов"
Контактна особа: Наталия Викторовна Рыбина 0645363249 kdi@sisp.net.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 70 245.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.10.2017 14:02 - 05.11.2017 09:00
Період прийому пропозицій: 30.10.2017 14:02 - 15.11.2017 09:00
Аукціон: 16.11.2017 15:59 - 16.11.2017 16:20
Період кваліфікації: 16.11.2017 16:20 - 21.11.2017 17:43

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴70 245.00 Курчата бройлери 1 кат., Яловичина на кістці 1 кат.