-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-008448-b
Завершена
1 031 985.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 159.93 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 159.93 UAH
Номер:
98de3dcfb7b643a385a84d3cc00b6d06
Внутрішній номер закупівлі:
13917341
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-02-008448-b
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БУЧАНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44474482
-
Адреса:
08298, Україна, Київська область, селище міського типу Коцюбинське, вул.Доківська, будинок 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Фещенко +380961611809 ksr.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 031 985.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 159.93 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
30 959.55 UAH
Період уточнення:
02.02.2022 14:29 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2022 14:29 - 18.02.2022 00:00
Аукціон:
18.02.2022 15:36 - 18.02.2022 15:59
Період кваліфікації:
18.02.2022 15:59 - 25.02.2022 15:26
Період завантаження договору:
25.02.2022 15:26 - 17.03.2022 15:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості спожитої електричної енергії здійснюється Споживачем на підставі відповідного рахунку Постачальника, згідно акту купівлі-продажі активної електричної eнepгiї та Розрахунку вартості 1 кВт*год електричної енергії за відповідний розрахунковий період протягом 10-ти календарних днів після дати підписання акту купівлі-продажі активної електроенергії та Розрахун-ку вартості 1 кВт*год електричної енергії
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
229330 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
Оскарження: 25.02.2022 15:26 - 08.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Оскарження: 25.02.2022 15:26 - 08.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 029 691.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 029 691.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.02.2022 15:26
Відповіді на вимоги
11
Документи
96
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВО - ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ "РЕСУРСГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468654
-
Контактна особа:
Дмитро Біленький 380443909091 info@r-g.com.ua http://resourcegroup.com.ua
-
Адреса:
01004 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЧЕРВОНОАРМІЙСЬКА/БАСЕЙНА, будинок 1-3/2 ЛІТ. "А"
Початкова пропозиція
1 031 985.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 031 985.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
127
Скарги
0
Контракти
Номер:
9da19972732e410cb2c5a72ee6de8d36
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-02-008448-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО ТРЕЙД ЕНЕРДЖІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42819343
-
Контактна особа:
Романишин Юрій 380506051009 INFO@EVROENERGO.COM https://evroenergo.com/
-
Адреса:
02121 , Україна, Київська область, Київ, Харківське шосе, будинок 201-203, корпус 2-А, нежитлове приміщення №4
Номер договору:
90
Сума договору:
1 029 691.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
858 076.42 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.06.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
23.06.2022 16:36
Статус:
Виконаний