-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Риба свіжозаморожена на 2022 рік для потреб закладів освіти Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (СРV) - 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
Тендер Prozorro UA-2022-02-02-001350-a
Завершена
290 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 452.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 452.50 UAH
Номер:
5eff975c0c324a45a4b3bc7a658cfd3c
Внутрішній номер закупівлі:
13913168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-02-001350-a
Замовник:
Гуманітарний відділ Затурцівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
42439226
-
Адреса:
45523, Україна, Волинська область, Затурці, вул. Липинського, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микулич Оксана Володимирівна +380337497446 osvitazaturcitender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
290 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 452.50 UAH
Період уточнення:
02.02.2022 12:47 - 08.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.02.2022 12:47 - 18.02.2022 00:00
Аукціон:
18.02.2022 11:43 - 18.02.2022 12:06
Період кваліфікації:
18.02.2022 12:06 - 18.02.2022 16:32
Період завантаження договору:
18.02.2022 16:32 - 10.03.2022 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРиба свіжозаморожена на 2022 рік для потреб закладів освіти Гуманітарного відділу Затурцівської сільської ради Волинської обл. (код ЄЗС ДК 021:2015 (СРV) - 15220000-6 – риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Риба свіжозаморожена (хек)
Кількість
3500 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПОЛІЩУК ЛЮДМИЛА СТЕПАНІВНА
"
Оскарження: 18.02.2022 16:20 - 01.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2906112661
-
Контактна особа:
Людмила Поліщук +380678846927 pol-ljda123@ukr.net
-
Адреса:
45514, Україна, Волинська область, Локачинський р-н, село Кисилин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 16
Оскарження: 18.02.2022 16:20 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
280 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.02.2022 16:20
Відповіді на вимоги
11
Документи
7
Скарги
0
ФОП "ЖИДАЧЕВСЬКА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"
Оскарження: 18.02.2022 16:32 - 01.03.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087606645
-
Контактна особа:
Оксана Жидачевська +380974416158 oksanazidacevska30@gmail.com
-
Адреса:
45520, Україна, Волинська область, Локачинський район, село Холопичі
Оскарження: 18.02.2022 16:32 - 01.03.2022 00:00
Початкова пропозиція
287 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
287 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.02.2022 16:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
43
Скарги
0
Контракти
Номер:
f2aa6116397d49d3aff6a06750087fbd
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-02-001350-a-a1
Постачальник:
ФОП "ЖИДАЧЕВСЬКА ОКСАНА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3087606645
-
Контактна особа:
Оксана Жидачевська +380974416158 oksanazidacevska30@gmail.com
-
Адреса:
45520, Україна, Волинська область, Локачинський район, село Холопичі
Номер договору:
63
Сума договору:
205 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
01.03.2022 00:00
Статус:
Розірваний