• Переговорна процедура (скорочена)
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

09120000-6 Газове паливо Природний газ Лот №1 Газ природний для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 2; Лот №2 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 12; Лот №3 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала, 8; Лот №4 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Ключарки, вул. Гагаріна, 89.

Лот №1 Газ природний для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 2; Лот №2 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 12; Лот №3 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала, 8; Лот №4 Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Ключарки, вул. Гагаріна, 89.

Завершена

946 665.00 UAH з ПДВ
Номер: 284e001a72a240e3a9aabec8089207bd
Внутрішній номер закупівлі: 1390871
Ідентифікатор закупівлі: UA-2017-11-20-000176-c   
Замовник: Відокремленний підрозділ «Західна електроенергетична система» державного підприємства Національна енергетична компанія „Укренерго”
Контактна особа: Мацюра Наталія Петрівна (032) 256-32-58 tender@zes.west.energy.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Так як існуючий постачальник газу природнього для потреб Західної ЕС ініціював розірвання договорів про закупівлю та припинення поставки газу природнього для опалення виробничих приміщень Західної ЕС з 01.12.2017, а саме в пік опалювального сезону та низьких температур, виникла нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв'язку з настанням особливих соціальних обставин та з метою забезпечення збереження здоров'я працівників Західної ЕС та належних умов праці в процесі трудової діяльності.
Очікувана вартість: 946 665.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴424 282.50 Лот 1. Газ природний для опалення адмінбудинку Західної ЕС за адресою: м. Львів, вул. Свєнціцького, 2
  • Лот №2 ₴250 155.00 Лот 2. Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: м. Львів, вул. Конюшинна, 12
  • Лот №3 ₴115 267.50 Лот 3. Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Львівська обл., м. Стрий, вул. Я.Купала, 8
  • Лот №4 ₴156 960.00 Лот 4. Газ природний для опалення виробничих приміщень за адресою: Закарпатська обл., Мукачівський р-н, с. Ключарки, вул. Гагаріна, 89