-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-005802-c
Завершена
49 431.83
UAH з ПДВ
Номер:
a2fa8d83037a4e0288323845a28c7f5d
Внутрішній номер закупівлі:
13897245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-005802-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992653
-
Адреса:
89300, Україна, Закарпатська область, Свалява, вулиця Визволення ,будинок №23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цанько Віктор Вікторович 380973705973 crlsvl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера
Обґрунтування умови застосування:
Так як виникла нагальна потреба в оплаті за використану електроенергію, а процедура Відкритих торгів ще триває, номер закупівлі: UA-2022-01-03-000102-c. Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" ст. 40 пункт 3: "оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника щодо триваючого тендера після розгляду/оцінки тендерних пропозицій учасників, в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від очікуваної вартості тендера, що оскаржується".
Отже, виходячи зі змісту Закону, у разі проведення тендеру замовник може застосувати переговорну процедуру закупівлі або здійснити закупівлю без застосування порядку проведення спрощених закупівель у залежності від вартості предмета закупівлі, в обсязі до 20% очікуваної вартості тендеру, що оскаржується або проводиться за умови: 1)якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі; 2)сумарна ціна договорів укладених при використанні абзацу п'ятого пункту 3 частини другої статті 40 Закону/абзацу третього пункту 3 частини сьомої статті 3 Закону, не може перевищувати 20 відсотків від очікуваної вартості тендеру, що оскаржується.
Залежно від очікуваної вартості предмета закупівлі та умов щодо застосування та проведення закупівель, визначених Законом, замовник самостійно здійснює вибір способу закупівель та визначає можливість його застосування, а також визначає нагальність потреби у здійсненні закупівлі.
Очікувана вартість:
49 431.83 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
13638 Кіловат-година
Період постачання
до 28.02.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 01.02.2022 18:04 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Олійник О.С. +380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл.Жупанська,18
Оскарження: 01.02.2022 18:04 - 07.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
49 431.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2022 18:04
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ced025b20f94322a4a77360f3380d29
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-005802-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЗАКАРПАТТЯЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Олійник О.С. +380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл.Жупанська,18
Номер договору:
210094/2022
Сума договору:
49 431.83 UAH з ПДВ
Сума договору:
41 193.19 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 28.02.2022 00:00
Дата підписання:
07.02.2022 10:00
Статус:
Підписаний