-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Сметана
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-005681-c
Завершена
71 100.00
UAH з ПДВ
Номер:
77c5580722194f95b4093b656ce6e9c0
Внутрішній номер закупівлі:
13896604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-005681-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство " Київська міська клінічна лікарня №3 Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської Державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
05415958
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, вулиця Петра Запорожця, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Письменський Ігор Юрійович 380445127333 tender_kmkl_3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
двічі були відмінені відкриті торги на закупівлю : Сметана, за ДК 021:2015–15550000 - 8 (Молочні продукти різні),згідно частини 1пункту 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» може бути застосована замовником одна з процедур закупівлі, а саме: переговорна процедура. Торги не відбулись по закупівлі: UA-2022-01-14-000759-c, UA-2021-12-15-004648-b.
Очікувана вартість:
71 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сметана
Кількість
1000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне акціонерне товариство "Обухівський молочний завод"
Оскарження: 02.02.2022 09:48 - 13.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445914
-
Контактна особа:
Куц Марина Олександрівна +380503352740 lesay2007@ukr.net
-
Адреса:
08703, Україна, Київська область, Обухів, Каштанова 1
Оскарження: 02.02.2022 09:48 - 13.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
71 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 09:48
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
e2ea4e50970e4263959a5bc2ca9a09c6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-005681-c-c1
Постачальник:
Приватне акціонерне товариство "Обухівський молочний завод"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00445914
-
Контактна особа:
Куц Марина Олександрівна +380503352740 lesay2007@ukr.net
-
Адреса:
08703, Україна, Київська область, Обухів, Каштанова 1
Номер договору:
2102
Сума договору:
71 100.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
59 250.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Сметана: 71.10000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
15.02.2022 12:00
Статус:
Виконаний