• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Олія

Завершена

316 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 165.00 UAH
Номер: e7f82756ba2c43d0ad82c1206a1b31fc
Внутрішній номер закупівлі: 13887952
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-01-003023-c   
Замовник: Ново-Білицький психоневрологічний інтернат для чоловіків
Контактна особа: Довгань Людмила Анатоліївна 380445876279 dipim@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 316 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 165.00 UAH
Період уточнення: 01.02.2022 12:56 - 07.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 01.02.2022 12:56 - 17.02.2022 00:00
Аукціон: 17.02.2022 12:19 - 17.02.2022 12:42
Період кваліфікації: 17.02.2022 12:42 - 17.02.2022 13:44
Період завантаження договору: 17.02.2022 13:44 - 09.03.2022 13:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Олія
Код ДК 021:2015: 15421000-5 Рафіновані олії
Кількість 4220 кілограм
Період постачання до 28.12.2022
Місце постачання 03164, Україна, м. Київ, м. Київ, Підлісна, 8 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП ГРИМАШЕВИЧ ІВАН ІВАНОВИЧ

Оскарження: 17.02.2022 13:44 - 28.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 252 524.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 524.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.02.2022 13:44
Відповіді на вимоги 10
Документи 85
Скарги 0
ФОП СМАЛЬ АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
Початкова пропозиція 299 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
299 620.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0

Контракти

Номер: 29538e8294d64618bc134451d99363fb
Ідентифікатор договору: UA-2022-02-01-003023-c-c1
Постачальник: ФОП ГРИМАШЕВИЧ ІВАН ІВАНОВИЧ
Номер договору: 39/22
Сума договору: 252 524.22 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.03.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 01.03.2022 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
Олія.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ду олія.pdf
doc
повідомлення олія.doc
p7s
sign.p7s
pdf
ду олія.pdf
doc
повідомлення олія.doc
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s