-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-02-01-002745-b
Завершена
598 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
4f62a9cf2664493d90d3d50d76e28ee2
Внутрішній номер закупівлі:
13882219
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-02-01-002745-b
Замовник:
ЩЕРБАНІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ЩЕРБАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23545089
-
Адреса:
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, с. Щербані, вул. Центральна, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Максим Хмеленко +380662335718 litsei.tender@gmail.com https://sites.google.com/view/scherbanilitsey
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Керуючись ст. 40 Закону, Щербанівським ліцеєм планується застосувати переговорну процедуру закупівлі на підставі двічі відмінених процедур відкритих торгів за ідентифікаторами закупівель № UA-2021-12-03-003557-c і № UA-2021-12-20-008862-c
Очікувана вартість:
598 500.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
105000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
38750, Україна, Полтавська область, Полтавський район, вулиця Центральна, будинок 2, село Щербані, вулиця Нова, будинок 1-А, село Гора, вулиця Центральна, будинок 7, село Великий Тростянець
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Оскарження: 01.02.2022 10:54 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав Євгенович +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Оскарження: 01.02.2022 10:54 - 07.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
598 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2022 10:54
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
90a9b807319f4fdea09ddf438784166d
Ідентифікатор договору:
UA-2022-02-01-002745-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42223804
-
Контактна особа:
Лелюк Станіслав Євгенович +380532648277
-
Адреса:
36022, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ ПАНЯНКА будинок 65Б
Номер договору:
23115412
Сума договору:
588 492.85 UAH з ПДВ
Сума договору:
490 410.71 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.02.2022 08:35
Статус:
Виконаний