• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ШГВ22П-005 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення(Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації

Торги не відбулися

2 353 300.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 47 100.00 UAH
Номер: 2fc1c3228aea4e5680a95f21b87643a2
Внутрішній номер закупівлі: 13871265
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-31-009431-b   
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Контактна особа: Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 353 300.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 47 100.00 UAH
Період уточнення: 31.01.2022 15:48 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2022 15:48 - 03.03.2022 17:00
Період прекваліфікації: 03.03.2022 17:01 - 04.04.2022 00:00
Аукціон: 04.04.2022 13:24 - 04.04.2022 13:47
Період кваліфікації: з 04.04.2022 13:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення(Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з продовження, отримання спеціальних дозволів на користування надрами))
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 64250, Україна, Харківська область, Луганська обасть, Полтавська, Дніпропетровська області На карті

Інформація про скасування

Номер: e8b685eb4c554ba4aa8996e4997edf18
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: Встановлено наступні обставини непереборної сили,зокрема надзвичайні,невідворотні та об’єктивні обставини для Замовника,що підтверджені листом Торгово-промислової палати Укр.від 28.02.22р № 2024/02.0-7.1,а саме військова агресія Російської Федерації проти Укр.,що стала підставою введення воєнного стану із 05 годин 30 хвилин 24.02.22р.строком на 30 діб,відповідно до Указу Президента України від 24.02.22р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,що унеможливлюють виконання норм Закону.
Період оскарження: 04.04.2022 15:11 - 15.04.2022 00:00
Дата опублікування: 04.04.2022 15:11
Дата виконання: 04.04.2022 15:11
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕКОПРОЕКТ"

Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 1 540 000.00 UAH з ПДВ /
999 996.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.03.2022 13:50
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 35
Скарги 0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРАТ "НАК "НАДРА УКРАЇНИ" "УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 1 920 000.00 UAH з ПДВ /
999 999.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.03.2022 13:51
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 25
Скарги 0