-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ22П-004 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення моніторингу впливу на біорізноманіття діяльності ГПУ "Шебелинкагазвидобування")
Тендер Prozorro UA-2022-01-31-006491-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Торги не відбулися
3 340 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 66 800.00 UAH
мін. крок: 2% або 66 800.00 UAH
Номер:
bfca185a126d4ef78c20d00a927f6e02
Внутрішній номер закупівлі:
13866144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-31-006491-b
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Додаткова контактна особа:
Бутко Олександр Сергійович +380574992486 bas@shgpu.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 340 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
66 800.00 UAH
Період уточнення:
31.01.2022 14:00 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
31.01.2022 14:00 - 03.03.2022 17:00
Період прекваліфікації:
з 03.03.2022 17:00
Аукціон:
з 08.04.2022 11:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях60 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення моніторингу впливу на біорізноманіття діяльності ГПУ "Шебелинкагазвидобування")
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.01.2024
Місце постачання
64250, Україна, Харківська область, Полтавська область, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська та Луганська області.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕКОПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43191454
-
Контактна особа:
Дмитро Болбат +380981084076 ukrecoprojekt@gmail.com
-
Адреса:
02192, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИРОПІЛЬСЬКА, будинок 19
Початкова пропозиція
2 370 000.00 UAH з ПДВ /
2 370 000.00 UAH з ПДВ
2 370 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги
11
Документи
55
Скарги
0