• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

ШГВ22П-003 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з буріння свердловин)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації

Торги не відбулися

1 414 233.33 UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 28 300.00 UAH
Номер: 2331ce30da254f3a9ed8ae23257a490c
Внутрішній номер закупівлі: 13865163
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-31-005936-b   
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Контактна особа: Сергій Демченко +380675775883 dsn@shgpu.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 414 233.33 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 28 300.00 UAH
Період уточнення: 31.01.2022 13:31 - 21.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 31.01.2022 13:31 - 03.03.2022 17:00
Період прекваліфікації: 03.03.2022 17:04 - 04.04.2022 00:00
Аукціон: 04.04.2022 14:18 - 04.04.2022 14:41
Період кваліфікації: з 04.04.2022 14:41
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з проведення екологічного моніторингу стану навколишнього середовища до та після проведення планованої діяльності АТ "Укргазвидобування" (на виконання умов Висновків з ОВД з буріння свердловин)
Код ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2023
Місце постачання 64250, Україна, Харківська область, Харківська області, Полтавська, На карті

Інформація про скасування

Номер: 83ef441e89b3495ab953855b5a197eed
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: Встановлено наступні обставини непереборної сили,зокрема надзвичайні,невідворотні та об’єктивні обставини для Замовника,що підтверджені листом Торгово-промислової палати Укр.від 28.02.22р № 2024/02.0-7.1,а саме військова агресія Російської Федерації проти Укр.,що стала підставою введення воєнного стану із 05 годин 30 хвилин 24.02.22р.строком на 30 діб,відповідно до Указу Президента України від 24.02.22р. № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»,що унеможливлюють виконання норм Закону.
Період оскарження: 04.04.2022 15:12 - 15.04.2022 00:00
Дата опублікування: 04.04.2022 15:12
Дата виконання: 04.04.2022 15:12
Статус:
Виконано
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕКОПРОЕКТ"

Виявлена аномально низька ціна пропозиції
Початкова пропозиція 939 000.00 UAH з ПДВ /
614 988.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.03.2022 12:19
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Відповіді на вимоги 11
Документи 35
Скарги 0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО ПРАТ "НАК "НАДРА УКРАЇНИ" "УКРАЇНСЬКИЙ ГЕОЛОГІЧНИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР"
Початкова пропозиція 1 220 000.00 UAH з ПДВ /
615 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.03.2022 12:19
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги 11
Документи 26
Скарги 0