-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб білий з пшеничної муки вищого ґатунку, хліб житній, хліб цільнозерновий пшеничний, код ДК 021:2015 - 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Тендер Prozorro UA-2022-01-28-012694-b
Завершена
293 997.00
UAH з ПДВ
Номер:
0848cdab8ae2448e9f9a14efe3e6e815
Внутрішній номер закупівлі:
13849621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-28-012694-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ РОГАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41285901
-
Адреса:
62481, Україна, Харківська область, Харківський р-н., смт. Рогань, вул. 1-го Травня, буд. 1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дар'я Хоменко +380573416217 uo_zakupki_rogan@ukr.net http://rogan-osvita.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
п.1 ч.2 ст.40 Закону у разі якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій
Очікувана вартість:
293 997.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описрозрахунки проводяться шляхом переказу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Постачальника після повної поставки товару згідно накладних впродовж 10 банківських днів, за умови наявності відповідних бюджетних коштів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб «Ново-Баварський білий»
Кількість
800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб «Баварський»
Кількість
1799 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Хліб цільнозерновий
Кількість
3247.3 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ХЛІБОЗАВОД "НОВО-БАВАРСЬКИЙ"
Оскарження: 28.01.2022 17:21 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
22670637
-
Контактна особа:
Букер Олексій Анатолійович 0577774504
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦЕМЕНТНА будинок 2
Оскарження: 28.01.2022 17:21 - 08.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
293 997.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 17:21
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
084a6e15b9d14a99937abca526fb77cd
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-28-012694-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ХЛІБОЗАВОД "НОВО-БАВАРСЬКИЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22670637
-
Контактна особа:
Букер Олексій Анатолійович 0577774504
-
Адреса:
61098, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦЕМЕНТНА будинок 2
Номер договору:
12/2022П
Сума договору:
16 419.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
13 682.50 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
08.02.2022 08:59
Статус:
Виконаний