• Переговорна процедура (скорочена)
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Електрична енергія

Завершена

396 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e33339cde25c45b3a8bd1f9a0bf25d7b
Внутрішній номер закупівлі: 13847469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-28-011474-b   
Замовник: Терешківський ліцей Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Контактна особа: Сергій Тарасенко +380500545491 23545191@mail.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: на підставі п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» - двічі відмінено процедуру відкритих торгів, через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної Законом України «Про публічні закупівлі» (зі змінами) (за оголошеннями № UA-2021-12-01-008961-c та №UA-2021-12-20-003264-c ) тому актуальним буде провести переговорну процедуру (скорочену).
Очікувана вартість: 396 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 72000 Кіловат-година
Період постачання 01.01.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 38762, Україна, Полтавська область, с. Терешки, вул. Шевченка, 9-А На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"

Оскарження: 31.01.2022 11:53 - 06.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 396 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.01.2022 11:53
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 6360d4b75af34482b702ef3972200053
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-28-011474-b-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОЛТАВАЕНЕРГОЗБУТ"
Номер договору: 23115422/22
Сума договору: 396 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 330 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 11:09
Статус:
Виконаний
pdf
договір електрика.pdf
p7s
sign.p7s