-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дезінфекційні засоби
Тендер Prozorro UA-2017-10-20-001800-b
Завершена
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 000.00 UAH
Номер:
463435e68b4d4db3b37c0761350c490f
Внутрішній номер закупівлі:
1383272
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-20-001800-b
Замовник:
КУ Одеський обласний центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф
×
-
Код ЄДРПОУ:
20991240
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Гаванна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Краснощек Юлія Анатоліївна +380487349159 byhg_mk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
20.10.2017 16:55 - 27.10.2017 18:00
Період прийому пропозицій:
20.10.2017 16:55 - 06.11.2017 17:00
Аукціон:
07.11.2017 13:21 - 07.11.2017 13:42
Період кваліфікації:
07.11.2017 13:42 - 09.11.2017 17:06
Період завантаження договору:
07.11.2017 13:42 - 27.11.2017 13:42
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Серветки дезінфекційні "Нор-експрес" 100 шт або еквівалент
Кількість
1500 упаковка
Період постачання
до 31.12.2017
Нор-експрес 100 мл з розпилювачем або еквівалент
Кількість
5700 Флакон
Період постачання
до 31.12.2017
Саніліт (Хлорні таблетки 333шт.) 1 кг або еквівалент
Кількість
150 банка
Період постачання
до 31.12.2017
Вернедор-Плюс 1 л або еквівалент
Кількість
600 Флакон
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК"
Оскарження: 07.11.2017 13:42 - 20.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38516299
-
Контактна особа:
Фаина Марковна Иоффе +380443934245 vik-xxi-vek@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Лятошинського композитора, б. 14 А
Оскарження: 07.11.2017 13:42 - 20.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
591 165.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
591 165.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.11.2017 17:06
Документи
14
Скарги
0
ТОВ "НТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32961013
-
Контактна особа:
Олексій Рибалко 3924727 ntr_office@ukr.net
-
Адреса:
04071, Україна, Київ, м. Київ, вул. Воздвиженська, буд. 10 А
Початкова пропозиція
599 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
599 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
294b9e94168b4a0796d8ce740c4058f5
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-20-001800-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ВІК-ХХІ ВІК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38516299
-
Контактна особа:
Фаина Марковна Иоффе +380443934245 vik-xxi-vek@ukr.net
-
Адреса:
03191, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Лятошинського композитора, б. 14 А
Номер договору:
8/20суб
Сума договору:
591 165.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
29.11.2017 00:00 - 31.12.2017 23:59
Дата підписання:
29.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний