• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Свинина охолоджена без кісток, яловичина охолоджена без кісток, філе куряче охолоджене

Завершена

449 800.00 UAH з ПДВ
Номер: 4fc5dee7710645679fe485e6743e0f84
Внутрішній номер закупівлі: 13826372
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-27-007562-c   
Замовник: Староушицька селищна рада, вул. Українська, буд. 5, селище Стара Ушиця, Хмельницька область, Україна, 32385
Контактна особа: Овчарук Каріна Анатоліївна +380980091700 ovcharuk.econom@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля за процедурою «Відкриті торги» двічі не відбулася (ідентифікатор закупівлі UA-2021-12-22-011140-b та UA-2022-01-10-001028-a), оскільки не була подана лише одна тендерна пропозиція. Враховуючи це, відповідно до вимог ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» такі торги відміняються у зв'язку із поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. Але необхідність у проведенні Закупівлі на 2022 рік відповідно до очікуваної вартості закупівлі залишилася. Відповідно до п.1 ч.2 ст. 40 Закону якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, то уповноважена особа має право застосувати переговорну процедуру закупівлі.
Очікувана вартість: 449 800.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свинина охолоджена без кісток
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 1345 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32385, Україна, Хмельницька область, За адресою місцезнаходження закладів освіти, За адресою місцезнаходження закладів освіти На карті
Яловичина охолоджена без кісток
Код ДК 021:2015: 15111100-0 Яловичина
Кількість 760 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32385, Україна, Хмельницька область, За адресою місцезнаходження закладів освіти, За адресою місцезнаходження закладів освіти На карті
Філе куряче охолоджене
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 1390 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 32385, Україна, Хмельницька область, За адресою місцезнаходження закладів освіти, За адресою місцезнаходження закладів освіти На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ремішевський Олександр Олегович

Оскарження: 27.01.2022 19:18 - 07.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 448 925.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 19:18
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: aaceadeee2f9406780b20ea7257b1f48
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-27-007562-c-b1
Постачальник: ФОП Ремішевський Олександр Олегович
Номер договору: 27
Сума договору: 448 925.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 08.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 08.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір _27 Ремішевський О.О..pdf
p7s
sign.p7s