-
Переговорна процедура (скорочена)
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Електрична енергія на 2022 рік
Тендер Prozorro UA-2022-01-27-003799-c
Завершена
318 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
8460615de87e4f71bd2e113ecb3d63ec
Внутрішній номер закупівлі:
13812818
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-27-003799-c
Замовник:
КЗ "Обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221998
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, м Житомир, Новий Бульвар 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ступак Олександр Анатолійович +380412418696 admin-lib@lib.zt.ua http://www.lib.zt.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників (пункт перший частини другої статті 40 ЗУ «Про публічні закупівлі")
Очікувана вартість:
318 700.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія на 2022 рік
Кількість
66395 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"
Оскарження: 28.01.2022 12:34 - 03.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Контактна особа:
Безсмертний Андрій 0412402137
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м.Житомир, майдан Перемоги, 10
Оскарження: 28.01.2022 12:34 - 03.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
318 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 12:34
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
459a358e5ba7498bb4ccc8c82f63c7b6
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-27-003799-c-c1
Постачальник:
ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42095943
-
Контактна особа:
Безсмертний Андрій 0412402137
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, м.Житомир, майдан Перемоги, 10
Номер договору:
45-П
Сума договору:
256 914.35 UAH з ПДВ
Сума договору:
214 095.29 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
07.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний