-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-92
Тендер Prozorro UA-2022-01-26-003421-c
Торги відмінено
254 857.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 274.28 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 274.28 UAH
Номер:
00620c1c88b04afc93a76e64f182529a
Внутрішній номер закупівлі:
13784637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-26-003421-c
Замовник:
адміністрація Слобідського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37459125
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, Харків, вул. Плеханівська 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Букій Лілія Миколаївна 380993615339 lilia_bukiy@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
254 857.80 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 274.28 UAH
Період уточнення:
26.01.2022 13:37 - 01.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.01.2022 13:37 - 11.02.2022 00:00
Аукціон:
11.02.2022 11:28 - 11.02.2022 11:51
Період кваліфікації:
11.02.2022 11:51 - 14.02.2022 10:03
Період завантаження договору:
14.02.2022 10:03 - 06.03.2022 10:03
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-92
Кількість
8439 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Інформація про скасування
Номер:
e23637f1814e415ab498f9e3b3c9a6b5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Спливання строків для підписання договору у зв'язку з воєнною агресією
Період оскарження:
25.10.2022 12:08 - 04.11.2022 23:00
Дата опублікування:
25.10.2022 12:08
Дата виконання:
05.11.2022 00:04
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
Оскарження: 14.02.2022 10:03 - 25.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
Масалітін Володимир Сергійович 380972020380 BRENTOIL95@GMAIL.COM
-
Адреса:
61054 , Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Оскарження: 14.02.2022 10:03 - 25.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
252 157.32 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
252 157.32 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.02.2022 10:03
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Тарєєв Віктор Анатолійович 380501699767 TAREY1969@GMAIL.COM http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Початкова пропозиція
254 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
254 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
fa6b632f464c4530b58dece9d74cb274
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-26-003421-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БРЕНТ ОЙЛ-95"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623890
-
Контактна особа:
Масалітін Володимир Сергійович 380972020380 BRENTOIL95@GMAIL.COM
-
Адреса:
61054 , Україна, Харківська область, Харків, 61054, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА ПАВЛОВА, будинок 120
Сума договору:
252 157.32 UAH з ПДВ
Сума договору:
252 157.32 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації