-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби (Вантажний автомобіль мініфургон)
Тендер Prozorro UA-2017-10-19-001738-b
Мототранспортні вантажні засоби: вантажний автомобіль мініфургон. Місце поставки: м. Вінниця, вул. Максимовича, буд.24 Кількість: 1 штука Строк поставки: протягом 3-х робочих днів з дати підписання Договору, але не пізніше 01.12.2017 року Технічні вимоги до предмету закупівлі та його характеристика (технічне завдання) - Додаток №1 до Тендерної документації. Більш детально зазначено в Тендерній документації
Завершена
432 020.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 160.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 160.10 UAH
Номер:
3eee6c8077fd4f2685b08b48a136af8a
Внутрішній номер закупівлі:
1377533
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-19-001738-b
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Вінницязеленбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05479361
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька обл., Вінниця, м. Вінниця, вул. Максимовича, буд.24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Семенюк Наталія +380432521000 vinzelenbud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
432 020.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 160.10 UAH
Період уточнення:
19.10.2017 17:23 - 27.10.2017 15:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2017 17:23 - 06.11.2017 14:00
Аукціон:
07.11.2017 15:10 - 07.11.2017 15:31
Період кваліфікації:
07.11.2017 15:31 - 10.11.2017 22:12
Період завантаження договору:
07.11.2017 15:31 - 27.11.2017 15:31
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний автомобіль мініфургон
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 01.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ТД Автоцентр Поділля»
Оскарження: 07.11.2017 15:31 - 21.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36309878
-
Контактна особа:
Стахов Олексій Ярославович +380674303753 sales1@avtocentr.vin.ua http://www.citroen.vn.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Немирівське шосе 94А
Оскарження: 07.11.2017 15:31 - 21.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
431 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 339.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2017 22:12
Документи
50
Скарги
0
ТОВ ТД «Автосвіт Миколаїв»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36317648
-
Контактна особа:
Лозенко Віталій Дмитрович +380512765646 v.lozenko@automir.mk.ua http://mitsubishi.nikolaev.ua/
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Космонавтів 81/27
Початкова пропозиція
432 020.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
429 859.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
95439f8e78aa4541915d372903e078e4
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-19-001738-b-c1
Постачальник:
ТОВ «ТД Автоцентр Поділля»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36309878
-
Контактна особа:
Стахов Олексій Ярославович +380674303753 sales1@avtocentr.vin.ua http://www.citroen.vn.ua
-
Адреса:
21034, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Немирівське шосе 94А
Номер договору:
ТДАП №128
Сума договору:
429 339.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.11.2017 00:00 - 29.12.2017 00:00
Дата підписання:
27.11.2017 00:00
Статус:
Підписаний