• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Стегно куряче, філе куряче, лопатка свинини - заморожені (код за ЄЗС ДК 021:2015:- 15110000-2 М'ясо) код товару чи послуги, визначеного згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: - 15112130-6 Курятина; - 15113000-3 Свинина.

Завершена

454 450.00 UAH без ПДВ
Номер: 4fe8e43fb37c42dcab489538859ad008
Внутрішній номер закупівлі: 13763765
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-25-013662-b   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської міської ради Чернігівської області
Контактна особа: Ігнатенко Наталія Іванівна 380688144587 xozrvo2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: - Відміна процедур закупівлі відкриті торги двічі: 1. UA-2021-12-06-004938-a (протокол про відміну торгів № 113 від 22 грудня 2021 р.) 2. UA-2021-12-22-003785-b (протокол про відміну торгів № 7/1 від 10 січня 2022 р.)
Очікувана вартість: 454 450.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Стегно куряче заморожене
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 2890 кілограм
Період постачання до 30.12.2022
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.. Шкільна,1; вул. Шкільна,98); вул. Новоселеця,37; ІІІ-пров. Центральний,2; пров. Квітковий,1а; Б, Хмельницького,8; вул. Сонячна, 12; с. Машеве, вул.Б.Хмельницького,69а; с. Костобобрів, вул. Шкільна,21; с. Погорільці, І.Франка,30, вул.. Бурмакова,1; с.Тимоновичі, вул.Шевченка,1, с. Олександрівська, вул.. Шевченка,22; с,Чорний Ріг, вул. Голуба,24; с. Жадове, вул.Центральна,28; с. Іванівка, вул. Нова,55; с. Іван – Путь, вул. Молодіжна,2. На карті
Філе куряче заморожене
Код ДК 021:2015: 15112130-6 Курятина
Кількість 1390 кілограм
Період постачання до 30.12.2022
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.. Шкільна,1; вул. Шкільна,98); вул. Новоселеця,37; ІІІ-пров. Центральний,2; пров. Квітковий,1а; Б, Хмельницького,8; вул. Сонячна, 12; с. Машеве, вул.Б.Хмельницького,69а; с. Костобобрів, вул. Шкільна,21; с. Погорільці, І.Франка,30, вул.. Бурмакова,1; с.Тимоновичі, вул.Шевченка,1, с. Олександрівська, вул.. Шевченка,22; с,Чорний Ріг, вул. Голуба,24; с. Жадове, вул.Центральна,28; с. Іванівка, вул. Нова,55; с. Іван – Путь, вул. Молодіжна,2. На карті
Лопатка свинини заморожена
Код ДК 021:2015: 15113000-3 Свинина
Кількість 350 кілограм
Період постачання до 30.12.2022
Місце постачання 15400, Україна, Чернігівська область, Новгород – Сіверський район, м. Семенівка, вул.. Шкільна,1; вул. Шкільна,98); вул. Новоселеця,37; ІІІ-пров. Центральний,2; пров. Квітковий,1а; Б, Хмельницького,8; вул. Сонячна, 12; с. Машеве, вул.Б.Хмельницького,69а; с. Костобобрів, вул. Шкільна,21; с. Погорільці, І.Франка,30, вул.. Бурмакова,1; с.Тимоновичі, вул.Шевченка,1, с. Олександрівська, вул.. Шевченка,22; с,Чорний Ріг, вул. Голуба,24; с. Жадове, вул.Центральна,28; с. Іванівка, вул. Нова,55; с. Іван – Путь, вул. Молодіжна,2. На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа – підприємець Шкурат Ганна Олександрівна

Оскарження: 25.01.2022 15:55 - 05.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 454 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 15:55
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 6a8ec3b448454ef78f94e5c55ca4dad1
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-25-013662-b-a1
Постачальник: Фізична особа – підприємець Шкурат Ганна Олександрівна
Номер договору: 4/1
Сума договору: 29 002.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Стегно куряче заморожене: 85.00000 UAH без ПДВ
Філе куряче заморожене: 120.00000 UAH без ПДВ
Лопатка свинини заморожена: 120.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.02.2022 00:00 - 07.11.2022 00:00
Дата підписання: 07.02.2022 12:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор.pdf
pdf
Додаток.pdf
p7s
sign.p7s
PDF
SCAN0002.PDF
PDF
повідомлення.PDF
p7s
sign.p7s
PDF
звіт про виконання договору.PDF
p7s
sign.p7s