• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі

Торги не відбулися

2 722 365.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 223.65 UAH
Номер: c39d2b179de94b51b7689d498441dd7a
Внутрішній номер закупівлі: 13756575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-25-008319-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БУЧАСЕРВІС" БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Турська Ганна Миколаївна 380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 722 365.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 27 223.65 UAH
Період уточнення: 25.01.2022 12:55 - 31.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 25.01.2022 12:55 - 10.02.2022 14:00
Аукціон: 11.02.2022 15:42 - 11.02.2022 16:23
Період кваліфікації: 11.02.2022 16:23 - 15.02.2022 14:54
Період завантаження договору: 15.02.2022 14:54 - 07.03.2022 14:54
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 2728 т
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Інформація про скасування

Номер: 48dfed31d0774d12b5a27f6c2dafdef0
Причина скасування: Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування: 1. Відмінити процедуру закупівлі відкритих торгів за предметом закупівлі - Піщано (відсіво)-сольова суміш. Єдиний державний закупівельний словник ДК 021:2015:14210000-6 Гравій, пісок, щебень і наповнювачі відповідно до пункту 5 частини 1 статті 32 Закону якщо здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили. (агресія російської федерації)
Період оскарження: 15.08.2022 15:49 - 26.08.2022 00:00
Дата опублікування: 15.08.2022 15:49
Дата виконання: 26.08.2022 00:03
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БАУАРТ

Оскарження: 15.02.2022 14:54 - 26.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 2 178 480.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 989 694.08 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.02.2022 14:54
Відповіді на вимоги 10
Документи 54
Скарги 0
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
Початкова пропозиція 2 262 057.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 990 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 25
Скарги 0
ТОВ "Старелектро"
Початкова пропозиція 2 468 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 991 330.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 20
Скарги 0
ТОВ Данко
Початкова пропозиція 2 528 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 468 785.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 4
Скарги 0
ТОВ "Урарту Амо"
Початкова пропозиція 2 591 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 591 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 16
Скарги 0

Контракти

Номер: a59187ba6cdf47169f5cea0d80736cc8
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-25-008319-b-c1
Постачальник: ТОВ БАУАРТ
Сума договору: 1 989 694.08 UAH з ПДВ
Сума договору: 1 989 694.08 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації