-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Тендер Prozorro UA-2022-01-25-007921-b
Завершена
430 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ac04ea89f3b647878d03a1e755fbaeed
Внутрішній номер закупівлі:
13756031
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-25-007921-b
Замовник:
Управління соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03196593
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, Харків, проспект. Науки, будинок 17а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шара Ніна 380677722409 nina_0109@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79510000-2 Послуги з приймання телефонних дзвінківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Пункт закону
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування
Електронною системою закупівель було двічі відмінено відкриті торги через подання для участі менше двох тендерних пропозицій. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедуру закупівлі не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі: ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-12-09-007863-a, дата формування звіту: 25 грудня 2021р.; ЗВІТ про результати проведення процедури закупівлі UA-2021-12-28-001983-b, дата формування звіту: 13 січня 2022р.
Закон України «Про публічні закупівлі» пункт 1 частини 2 статті 40.
Очікувана вартість:
430 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з приймання телефонних дзвінків (послуги кол-центру)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
Оскарження: 25.01.2022 12:44 - 05.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 secretar@dcenter.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КОНТОРСЬКА, будинок 35
Оскарження: 25.01.2022 12:44 - 05.02.2022 00:00
Ціна пропозиції
430 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.01.2022 12:44
Документи
3
Скарги
0
Контракти
Номер:
7f233436031b4ff5ba4c46c8adff4264
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-25-007921-b-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВСЬКИЙ ДАТА ЦЕНТР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40848524
-
Контактна особа:
Гриценко Олена Віталіївна +380577607261 secretar@dcenter.com.ua
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КОНТОРСЬКА, будинок 35
Номер договору:
01-42/07
Сума договору:
276 353.53 UAH з ПДВ
Сума договору:
260 418.43 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
07.02.2022 10:00
Статус:
Виконаний