• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Гази медичні

Завершена

4 013 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b38a0280e45c475bba2cfed97e26af99
Внутрішній номер закупівлі: 13725955
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-24-004609-b   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Обласна клінічна лікарня ім. О. Ф. Гербачевського" Житомирської обласної ради
Контактна особа: Домбровська Анна Ігорівна +380412438728 anna_dabrowska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Причиною для застосування переговорної процедури закупівлі на закупівлю товарів, згідно коду ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»: 24110000-8 Промислові гази (Гази медичні) є те, що дана закупівля по відкритим торгам двічі не відбулася (№UA-2021-11-26-000405-c від 26.11.2021 та № UA-2021-12-21-002016-a від 21.12.2021)
Очікувана вартість: 4 013 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Гази медичні
Код ДК 021:2015: 24110000-8 Промислові гази
Кількість 4 найменувань
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 10002, Україна, Житомирська область, м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"

Оскарження: 24.01.2022 11:41 - 04.02.2022 00:00
Ціна пропозиції 4 012 572.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
24.01.2022 11:41
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 93f7cc65de8d434b8433c557a2a195e6
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-24-004609-b-a1
Постачальник: ТОВ ФІРМА "КРІОГЕНСЕРВІС"
Номер договору: ДКР/235/07/15/70
Сума договору: 4 012 572.83 UAH з ПДВ
Сума договору: 4 006 972.83 UAH без ПДВ
Період дії договору: 16.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 16.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір _ДКР_235_07_15_70 від 16.02.2022.pdf
p7s
sign.p7s