-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 15510000-6 - Молоко та вершки (молоко 2,5%)
Тендер Prozorro UA-2022-01-21-007616-b
ДК 021:2015 - 15510000-6 - Молоко та вершки (молоко 2,5%)
Торги не відбулися
319 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 595.00 UAH
Номер:
44f7943a0f5f4443957b6d7c48e95168
Внутрішній номер закупівлі:
13702924
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-21-007616-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗДОЛБУНІВСЬКИЙ ГЕРІАТРИЧНИЙ ПАНСІОНАТ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189311
-
Адреса:
35700, Україна, Рівненська область, Здолбунівський район, місто Здолбунів,, ВУЛИЦЯ ВОСЬМОГО БЕРЕЗНЯ, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Ковальчук +380365222461 zbi_rv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
319 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 595.00 UAH
Період уточнення:
21.01.2022 12:24 - 30.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
21.01.2022 12:24 - 09.02.2022 12:12
Аукціон:
з 10.02.2022 13:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко 2,5 %
Кількість
16740 літр
Період постачання
21.02.2022 - 31.12.2022