-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (рукава, перехідники, муфти)
Тендер Prozorro UA-2017-11-16-002777-a
згідно розділу 6 Закону України "Про публічні закупівлі"
Завершена
32 058.00
UAH без ПДВ
Номер:
cd47075a78d0414791035ec9d0441b69
Внутрішній номер закупівлі:
1369249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-16-002777-a
Замовник:
ВП "Складське господарство" ДП "НАЕК "Енергоатом"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська обл., Вараш (Кузнецовськ ), Будівельна база №1, промислова зона 35/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Воробей Яна +380363661421 YanaV@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підставою для проведення закупівлі за переговорною процедурою є п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», оскільки замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації. Були проведені переговори з учасником. Застосовуючи принципи максимальної економії та ефективності здійснення закупівель та виняткові умови застосування переговорної процедури, а саме положення п.4 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі», №922 від 25.12.2015 року
Очікувана вартість:
32 058.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
рукава
Кількість
6 одиниця
Період постачання
30.11.2017 - 31.12.2017
рукава
Кількість
148 метри
Період постачання
30.11.2017 - 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «Торговий дім «ВІК ЛТД»
Оскарження: 16.11.2017 15:52 - 27.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40004090
-
Контактна особа:
Карпенко В.А. +380612227080
-
Адреса:
69008, Україна, ВУЛИЦЯ ДІАГОНАЛЬНА, будинок 5
Оскарження: 16.11.2017 15:52 - 27.11.2017 00:00
Ціна пропозиції
32 058.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.11.2017 16:00
Документи
7
Скарги
0
Контракти
Номер:
1417ff1f378c4d1593e75613819fadc0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-16-002777-a-b1
Постачальник:
ТОВ «Торговий дім «ВІК ЛТД»
×
-
Код ЄДРПОУ:
40004090
-
Контактна особа:
Карпенко В.А. +380612227080
-
Адреса:
69008, Україна, ВУЛИЦЯ ДІАГОНАЛЬНА, будинок 5
Номер договору:
2017/38/53-145-04-17-00728
Сума договору:
32 058.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
27.11.2017 00:01
Статус:
Підписаний