• Переговорна процедура
  • Мультилотова
  • КЕП
  • Без аукціону

М’ясо, код ДК 021:2015 - 15110000-2 – М’ясо

Завершена

442 186.00 UAH з ПДВ
Номер: 2ae59f30a6184bdba8433c5a32531691
Внутрішній номер закупівлі: 13689677
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-20-003219-c   
Замовник: Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Рава-Руської міської ради Львівського району Львівської області
Контактна особа: Глива Олеся Володимирівна +380964840955 vozakupivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування: 16 грудня 2021 року замовником було подано оголошення UA-2021-12-16-021345-c про проведення відкритих торгів з поділом на три лоти на закупівлю М'ясо , код ДК 021:2015 -15110000-2 – м'ясо, Лот І – М'ясо яловиче охолоджене; Лот ІІ – Філе куряче охолоджене; Лот ІІІ – М'ясо свинини охолоджене, однак, станом на 03 січня 2022 року було подано недостатню кількість тендерних пропозицій на кожен лот, тому торги було автоматично відмінено електронною системою закупівель на підставі п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі». 04 січня 2022 року замовником повторно подано оголошення про проведення відкритих торгів , ідентифікатор – UA-2022-01-04-000876-a з тими ж самими технічними, якісними та кількісними характеристиками. Однак, станом на 20 січня 2022 року (кінцевий строк подання пропозицій ) знову не було достатньої кількості тендерних пропозицій, внаслідок чого, повторно торги було автоматично відмінено електронною системою на підставі п. 1 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про публічні закупівлі» - «подання для участі у відкритих торгах менше двох тендерних пропозицій».
Очікувана вартість: 442 186.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴34 192.00 М'ясо яловиче охолоджене
  • Лот №2 ₴300 750.00 Філе куряче охолоджене
  • Лот №3 ₴107 244.00 М’ясо свинини охолоджене