-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт Красилівського будинку культури по вул. Свято-Покровська, 61, с. Красилівка Козелецького району Чернігівської області з виділенням черговості: І-ша черга - ремонт покрівлі, улаштування системи опалення; ІІ-га черга - капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна віконних та дверних блоків, улаштування вентиляції, водопроводу та каналізації» (коригування 2)
Тендер Prozorro UA-2022-01-20-007781-b
Завершена
1 349 809.16
UAH з ПДВ
Номер:
d39822781e194b1fa92e2ec24b6570e9
Внутрішній номер закупівлі:
13681893
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-20-007781-b
Замовник:
Кіптівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04413360
-
Адреса:
17050, Україна, Чернігівська область, с. Кіпті, вул. Слов'янська, 51
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Василь Приходько-Лещенко +380931454888 venskono71@gmail.com http://kiptivska.gromada.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
У замовника після укладення договору про закупівлю виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт чи послуг, пов’язаних з предметом закупівлі основного договору, в того самого виконавця робіт/надавача послуг. Можливість і умови виконання таких додаткових робіт чи надання послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, укладеному за результатами проведення закупівлі. Закупівля додаткових робіт чи послуг у того самого виконавця робіт/надавача послуг здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення закупівлі
Обґрунтування умови застосування:
12.07.2021 року було оголошено процедуру відкритих торгів за предметом закупівлі: «Капітальний ремонт Красилівського будинку культури по вул. Свято-Покровська, 61, с. Красилівка Козелецького району Чернігівської області з виділенням черговості: І-ша черга - ремонт покрівлі, улаштування системи опалення; ІІ-га черга - капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна віконних та дверних блоків, улаштування вентиляції, водопроводу та каналізації» (коригування з перерахунком в поточні ціни), код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (далі - Об’єкт), ідентифікатор закупівлі № UA-2021-07-12-007679-c, за результатами проведення якої 11.08.2021 року з переможцем торгів Товариством з обмеженою відповідальністю «РЕМБУД КОМ» укладено Договір підряду №11-08/21-Т, вартістю 2 710 823,11 грн (два мільйони сімсот десять тисяч вісімсот двадцять три гривні 11 копійок). В ході проведення робіт з капітального ремонту Об’єкта виникла необхідність у виконанні додаткових робіт, які через об’єктивні причини не були передбачені технічним завданням по вказаному Об’єкту. У зв’язку з цим було здійснено коригування проектної документації, в якій враховано всі необхідні додаткові види робіт та отримано позитивний експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації (№211208-13/В від 09.12.2021 р.), чим засвідчено наявність додаткових обсягів робіт, які не було зазначено у початковому проекті.
Таким чином, виникла необхідність у закупівлі додаткових робіт з капітального ремонту Об’єкту. Вартість додаткових робіт не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю № 11-08/21-Т від 11.08.2021 року, укладеного за результатом тендеру. З огляду на те, що Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕМБУД КОМ» виконувало роботи за основним договором, та враховуючи те, що додаткові роботи є аналогічними та технологічно пов’язаними з основними видами робіт, їх необхідно виконувати однією підрядною організацією. Залучення до виконання додаткових робіт Товариства з обмеженою відповідальністю «РЕМБУД КОМ» надасть можливість забезпечити сумісність додаткових робіт з тими, що виконувалися цим підрядником, а після завершення робіт забезпечить належним чином усі випробування та передачу Об’єкта в експлуатацію в цілому. Отже, буде забезпечена сумісність технічних та конструктивних рішень для нормальної експлуатації Об’єкта. Крім того, відповідальність за якість виконання робіт буде нести один підрядник, що дасть можливість уникнути спірних ситуацій та забезпечити визначений гарантійний термін експлуатації Об’єкта в цілому після завершення його капітального ремонту.
На підставі п. 5 ч.2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» наявні достатні підстави закупівлі для додаткових робіт з капітального ремонту Об’єкта шляхом застосування переговорної процедури.
Очікувана вартість:
1 349 809.16 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписРозрахунки проводяться Замовником на підставі підписаних актів приймання виконаних будівельних робіт (Форми - КБ-2в) і довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрат (Форми - КБ-3), згідно фактично виконаних робіт, при наданні Підрядником всіх необхідних виконавчих документів, протягом 10-ти банківських днів
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт Красилівського будинку культури по вул. Свято-Покровська, 61, с. Красилівка Козелецького району Чернігівської області з виділенням черговості: І-ша черга - ремонт покрівлі, улаштування системи опалення; ІІ-га черга - капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна віконних та дверних блоків, улаштування вентиляції, водопроводу та каналізації» (коригування 2)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.03.2022
Місце постачання
17031, Україна, Чернігівська область, с. Красилівка, вул. Свято-Покровська буд.61
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД КОМ"
Оскарження: 20.01.2022 14:42 - 31.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42496221
-
Контактна особа:
Ременець Олександр Васильович +380660624240
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. Любецька буд. 56
Оскарження: 20.01.2022 14:42 - 31.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
1 349 809.16 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.01.2022 14:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
6c913bf14c614dc98f4d6b1286780a00
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-20-007781-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕМБУД КОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42496221
-
Контактна особа:
Ременець Олександр Васильович +380660624240
-
Адреса:
14021, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вул. Любецька буд. 56
Номер договору:
01-02/22
Сума договору:
1 111 280.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
926 067.12 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Додаткові роботи по об’єкту: «Капітальний ремонт Красилівського будинку культури по вул. Свято-Покровська, 61, с. Красилівка Козелецького району Чернігівської області з виділенням черговості: І-ша черга - ремонт покрівлі, улаштування системи опалення; ІІ-га черга - капітальний ремонт внутрішніх приміщень, заміна віконних та дверних блоків, улаштування вентиляції, водопроводу та каналізації» (коригування 2): 1 111 280.54000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.02.2022 16:34
Статус:
Виконаний