-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Сумки для пультів
Тендер Prozorro UA-2017-11-10-000951-a
Торги не відбулися
30 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 153.00 UAH
Номер:
edd93828ef38452c9cf393d3dacc173a
Внутрішній номер закупівлі:
1367659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-10-000951-a
Замовник:
Національна школа суддів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
37451388
-
Адреса:
01601, Україна, м. Київ, м Київ, вул. Липська 16-Г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Панасенко Ірина Володимирівна +380445970936 iawyer@nsj.gov.ua http://www.nsj.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18920000-4 СумкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
30 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
153.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2017 15:16 - 17.11.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2017 15:16 - 27.11.2017 10:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Сумки для пультів
Кількість
21 штуки
Період постачання
08.12.2017 - 25.12.2017