-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Піщано (відсіво) - сольва суміш з вмістом солі 12%
Тендер Prozorro UA-2017-11-14-001709-c
Піщано (відсіво) - сольва суміш з вмістом солі 12%
Завершена
580 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
850b75b839154677855e2104c930b665
Внутрішній номер закупівлі:
1366812
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-14-001709-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації
Очікувана вартість:
580 800.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольва суміш з вмістом солі 12%
Кількість
1200 тонни
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Альянс Будівельників України"
Оскарження: 14.11.2017 16:40 - 25.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кундзіч В.В. +0445000701 lawyer-abu@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, Київська обл., Київ, п-т Героїв Сталінграду, 6-Б, корп. 2, с.3
Оскарження: 14.11.2017 16:40 - 25.11.2017 00:00
Ціна пропозиції
580 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.11.2017 17:03
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
659c37a2fa2f440e97df7a330e7b8db7
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-14-001709-c-b1
Постачальник:
ТОВ "Альянс Будівельників України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
Кундзіч В.В. +0445000701 lawyer-abu@ukr.net
-
Адреса:
04053, Україна, Київська обл., Київ, п-т Героїв Сталінграду, 6-Б, корп. 2, с.3
Номер договору:
157
Сума договору:
580 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.11.2017 00:00 - 31.12.2017 00:00
Дата підписання:
25.11.2017 00:01
Статус:
Підписаний