-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дорожнє обладнання
Тендер Prozorro UA-2017-10-13-000457-a
Снігоочисний відвал до трактора МТЗ, ЮМЗ
Торги не відбулися
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 750.00 UAH
Номер:
9e252c086c3a4f7d88557a1d53cb2e73
Внутрішній номер закупівлі:
1366575
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-13-000457-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська обл., Житомир, провулок Кавалерійський, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кузьменко Світлана +380632926335 zhuashtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
750.00 UAH
Період уточнення:
13.10.2017 10:25 - 21.10.2017 10:00
Період прийому пропозицій:
13.10.2017 10:25 - 31.10.2017 09:00
Аукціон:
01.11.2017 15:09 - 01.11.2017 15:36
Період кваліфікації:
01.11.2017 15:36 - 14.11.2017 17:02
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Снігоочисний відвал до трактора МТЗ, ЮМЗ
Кількість
3 штуки
Період постачання
до 10.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Ніжин Агро Пром
Оскарження: 01.11.2017 15:36 - 19.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35057218
-
Контактна особа:
Ярош Ігор Михайлович +380978774388 nap2007@i.ua http://nap.agramak.com/
-
Адреса:
16610, Україна, Чернігівська область, Ніжин, вул. Шевченка 109/1, оф. 14
Оскарження: 01.11.2017 15:36 - 19.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
99 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
08.11.2017 09:10
Документи
5
Скарги
1
ТОВ "Торговий Дім Будшляхмаш"
Оскарження: 08.11.2017 09:10 - 25.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32670703
-
Контактна особа:
Сергій Штипа +380672208978 sergij.shtypa@gmail.com
-
Адреса:
03113, Україна, Київ, м. Київ, проспект Перемоги, 68/1, офіс 62
Оскарження: 08.11.2017 09:10 - 25.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
144 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
144 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.11.2017 16:59
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "Укравтокомплект лтд"
Оскарження: 14.11.2017 16:59 - 25.11.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
23521635
-
Контактна особа:
Александр +380445010227 uacom@mazua.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київ, Київ, вул. Червоноармійська,108, кв 14
Оскарження: 14.11.2017 16:59 - 25.11.2017 00:00
Початкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
150 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.11.2017 17:02
Документи
13
Скарги
0