-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 33750000-2 «Засоби для догляду за малюками» (Підгузки для дорослих - ДК 021:2015 код 33751000-9 «Підгузки»)
Тендер Prozorro UA-2022-01-19-007419-a
Завершена
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 250.00 UAH
Номер:
5bb3503dd62c4ff6aa10863545d03f25
Внутрішній номер закупівлі:
13662729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-19-007419-a
Замовник:
КЗ "Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Комісар +380681922832, +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 250.00 UAH
Період уточнення:
19.01.2022 14:33 - 25.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
19.01.2022 14:33 - 04.02.2022 00:00
Аукціон:
04.02.2022 13:34 - 04.02.2022 13:57
Період кваліфікації:
04.02.2022 13:57 - 08.02.2022 09:39
Період завантаження договору:
08.02.2022 09:39 - 28.02.2022 09:39
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за партію Товару здійснюється в Українській національній валюті – гривнях. Вид розрахунків – безготівковий, шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника, вказаний в цьому Договорі. Розрахунки за Товар (партію Товару) Замовник здійснює протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з моменту підписання документів отримання товару. При цьому, моментом виконання зобов’язань Замовника по оплаті Товару вважається момент поступлення грошових коштів на розрахунковий рахунок Учасника.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Підгузки для дорослих large №3 (30 шт)
Кількість
480 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Менделєєва, будинок 11
На карті
Підгузки для дорослих Extra large №4 (30 шт)
Кількість
240 упаковка
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Менделєєва, будинок 11
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СИЛКА ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 08.02.2022 09:39 - 19.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3187222434
-
Контактна особа:
Олег Силка +380937685755 goschakalina@ukr.net
-
Адреса:
19644, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 16/1, квартира 320
Оскарження: 08.02.2022 09:39 - 19.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
447 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
447 840.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.02.2022 09:39
Відповіді на вимоги
10
Документи
18
Скарги
0
ФОП "ГОЙМАН ДЕНИС ІВАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3250825210
-
Контактна особа:
Денис Гойман +380681061012 denys.hoiman@gmail.com
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ ГАГАРІНА буд. 21 кв. 204
Початкова пропозиція
449 784.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
449 784.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
e020804ad3dd415791dfce1d33c0732a
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-19-007419-a-b1
Постачальник:
ФОП "СИЛКА ОЛЕГ СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3187222434
-
Контактна особа:
Олег Силка +380937685755 goschakalina@ukr.net
-
Адреса:
19644, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ КОРОЛЬОВА, будинок 16/1, квартира 320
Номер договору:
83
Сума договору:
403 870.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
28.02.2022 14:41
Статус:
Виконаний