-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-009233-a
КПК0210150
Завершена
270 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e4aab1d861e0485a9e07d8deb62e4d16
Внутрішній номер закупівлі:
13646561
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-009233-a
Замовник:
Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052086
-
Адреса:
52204, Україна, Дніпропетровська область, місто Жовті Води, Бульвар Свободи, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Седченко +380999429495, +380565260743 s.inna.olex@gmail.com http://zhv.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Виконавчим комітетом Жовтоводської міської ради здійснюється закупівля щодо Послуги з фізичної охорони об’єкта за адресою: м. Жовті Води, Бульвар Свободи, 33 та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації шляхом проведення переговорної процедури на 2022 рік згідно бюджетних призначень за кошторисом. Переговори проводяться згідно з вимогами підпункту 1 пункту 2 ст. 40 ЗУ «Про публічні закупівлі», якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеною цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з фізичної охорони об’єкта та послуги централізованого нагляду за системою тривожної сигналізації із забезпеченням негайного прибуття групи оперативного реагування через спрацювання кнопки тривожної сигналізації
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
52204, Україна, Дніпропетровська область, м. Жовті Води, бульвар Свободи, 33
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРАСА"
Оскарження: 18.01.2022 16:42 - 29.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33264976
-
Контактна особа:
Шелковський Д. +380675690131
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШОСТАКОВИЧА будинок 12
Оскарження: 18.01.2022 16:42 - 29.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
270 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2022 16:42
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
e65827cbbd804659ad5a23f29b6b5166
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-18-009233-a-a1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КІРАСА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33264976
-
Адреса:
50029, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ВУЛИЦЯ ШОСТАКОВИЧА будинок 12
Номер договору:
11
Сума договору:
270 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.02.2022 11:21
Статус:
Виконаний