• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості

Місцезнаходження Замовника: 18008, місто Черкаси, вулиця Володимира Ложешнікова, 56. Категорія Замовника: підприємства,установи, організації, зазначені в пункті 2 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції - українська. Джерело фінансування - кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.ЗАКУПІВЛЯ ПРОВОДИТЬСЯ НА ОЧІКУВАНУ ВАРТІСТЬ НА 2022 Р.!!!

Торги не відбулися

297 054.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер: 2b3b32550c644523ab8730e4a7420b37
Внутрішній номер закупівлі: 13619786
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-17-002611-a   
Замовник: ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ
Контактна особа: Олексій Шост +380472639470 dushok@ckocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 297 054.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 500.00 UAH
Період уточнення: 17.01.2022 11:48 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 17.01.2022 11:48 - 02.02.2022 00:00
Аукціон: з 02.02.2022 14:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з технічної охорони об'єктів Черкаського обласного центру зайнятості
Код ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послуги
Кількість 110020 година
Період постачання 01.03.2022 - 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Управління поліції охорони в Черкаській області
Початкова пропозиція 297 054.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
297 054.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 29
Скарги 0