• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015 : 15870000-7 - Заправки та приправи

Завершена

237 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 185.00 UAH
Номер: 55f249bd28204579b95a7141354edaeb
Внутрішній номер закупівлі: 13606745
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-14-003249-a   
Замовник: КП Добробут полтавської громади Полтавської міської ради
Контактна особа: Гарбар Катерина Олексіївна +380673884280 dobrobyt.poltava@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 237 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 185.00 UAH
Період уточнення: 14.01.2022 12:52 - 23.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 14.01.2022 12:52 - 02.02.2022 00:00
Аукціон: 02.02.2022 12:05 - 02.02.2022 12:28
Період кваліфікації: 02.02.2022 12:28 - 02.02.2022 14:29
Період завантаження договору: 02.02.2022 14:29 - 22.02.2022 14:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
маковий наповнювач
Код ДК 021:2015: 15871000-4 Оцет; соуси; приготовані заправки; гірчичний порошок та гірчична макуха; столова гірчиця
Кількість 1500 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 36000, Україна, Полтавська область, Полтава, Полтавська область, Полтавська ОТГ, Навчальні заклади освіти Полтавської ОТГ На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"

Оскарження: 02.02.2022 14:29 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 236 970.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
236 970.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2022 14:29
Відповіді на вимоги 10
Документи 76
Скарги 0
ФОП МАЖАРА ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ
Початкова пропозиція 237 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
237 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 8
Скарги 0

Контракти

Номер: 15f77b44c2714678af56d75f3aad38f3
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-14-003249-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БС-ФУД"
Номер договору: 26-КП_2022
Сума договору: 4 739.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 949.50 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 17.02.2022 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
26-КП-2022 Маков наповнювач.PDF
PDF
ДУ _1 до дог._26-КП_2022.PDF
PDF
ДУ _2 до дог._26-КП_2022.PDF
p7s
sign.p7s