• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Мясо

Завершена

370 100.00 UAH з ПДВ
Номер: d8a8dfed01064ae1997c308c69b7ce0b
Внутрішній номер закупівлі: 13584156
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-12-001995-c   
Замовник: Крупівський навчально-реабілітаційний центр
Контактна особа: Лошак Віта Михайлівна 0994664628 KRUPA09NRC2016@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до протоколу переговорів
Очікувана вартість: 370 100.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мясо
Код ДК 021:2015: 15110000-2 М’ясо
Кількість 3000 кілограм
Період постачання 01.02.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 45604, Україна, Волинська область, с. Крупа, Центральна,104 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТзОВ "Піддубецьке мясопереробне підприємство"

Оскарження: 12.01.2022 15:15 - 23.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 369 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
12.01.2022 15:15
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: c324abc25d1f41678a050b3f378e77db
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-12-001995-c-b1
Постачальник: ТзОВ "Піддубецьке мясопереробне підприємство"
Номер договору: 8
Сума договору: 369 490.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 307 908.33 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 24.01.2022 00:00
Статус:
Розірваний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s