-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Тендер Prozorro UA-2022-01-12-001358-c
кефір 2,5% жирності, сметана 15% жирності
Торги не відбулися
880 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 808.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 808.00 UAH
Номер:
7596519f3a8d469eb4fa20dcaf2476e2
Внутрішній номер закупівлі:
13581837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-12-001358-c
Замовник:
Дмитрівський обласний психоневрологічний інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190107
-
Адреса:
93540, Україна, Луганська область, ДМИТРІВКА, вул.Центральна,32а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єременко Марина Вікторівна 0669439647 dmit.opni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
880 800.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 808.00 UAH
Період уточнення:
12.01.2022 13:31 - 18.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.01.2022 13:31 - 28.01.2022 09:00
Аукціон:
31.01.2022 14:49 - 31.01.2022 15:18
Період кваліфікації:
31.01.2022 15:18 - 03.02.2022 09:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
кефір 2,5% жирності
Кількість
25200 літр
Період постачання
до 31.12.2022
сметана 15% жирності
Кількість
2080 кілограм
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БУГАЙОВ МИКОЛА ВАСИЛЬОВИЧ"
Оскарження: 01.02.2022 13:26 - 12.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
1974615192
-
Контактна особа:
Микола Бугайов +380950306944 bugaevnv1954@gmail.com
-
Адреса:
92900, Україна, Луганська область, Кремінський район, місто Кремінна, ВУЛИЦЯ ТІТОВА, будинок 7, квартира 46
Оскарження: 01.02.2022 13:26 - 12.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
861 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
861 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2022 13:26
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ФОП "СМОВЖ ІРИНА МИКОЛАЇВНА"
Оскарження: 02.02.2022 11:07 - 13.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2572409420
-
Контактна особа:
Ірина Смовж +380959410591 irina.smovg2021@ukr.net
-
Адреса:
92924, Україна, Луганська область, Кремінський р-н, село Червонопопівка, вул.Молодіжна, будинок 16
Оскарження: 02.02.2022 11:07 - 13.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
879 560.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
02.02.2022 11:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
ФОП "КОВАЛЕНКО АНДРІЙ ПАВЛОВИЧ"
Оскарження: 03.02.2022 09:30 - 14.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2936022176
-
Контактна особа:
Андрій Коваленко +380508490190 pro100torg@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА , будинок 26, квартира 22
Оскарження: 03.02.2022 09:30 - 14.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
880 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
880 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.02.2022 09:30
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0