-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Проведення медичних оглядів працівників
Тендер Prozorro UA-2022-01-11-004946-a
Завершена
613 732.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa009c858516412493ef3df40d9655db
Внутрішній номер закупівлі:
13573907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-11-004946-a
Замовник:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143206
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, пл. Центральна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Кравченко +380414340926 dtatyana2401@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Управління освіти і науки Бердичівської міської ради відповідно до п.1 ч.2 ст.40 Закону України "Про публічні закупівлі" (далі - Закон) здійснює переговорну процедуру закупівлі за предметом Проведення медичних оглядів працівників. ДК 021:2015:85110000-3 - Послуги лікувальних закладів та супутні послуги, так як було двічі відмінено процедуру відкритих торгів через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (ідентифікатори закупівлі UA-2021-11-30-009003-c, UA-2021-12-16-006585-c).
В зв’язку з відсутністю учасників відповідно до вищезгаданих процедур закупівель, оголошених в системі PROZORRO було надано письмове запрошення: КНП «Бердичівська міська лікарня» (запрошення від 04.01.2022 № 02/01-15), запропоновано надати документи згідно з вимогами тендерної документації та провести переговори і підписати протокол спільних намірів. Наразі КНП «Бердичівська міська лікарня» надані документи, згідно чого проведені переговори та підписаний протокол спільних намірів, що є підставою для застосування переговорної процедури закупівлі.
Очікувана вартість:
613 732.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Періодичний профілактичний медичний огляд (огляд лікарем-терапевтом)
Кількість
2400 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (огляд лікарем-дерматовенерологом)
Кількість
2400 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (огляд лікарем-стоматологом)
Кількість
220 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (огляд лікарем-отоларингологом)
Кількість
1300 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (забір крові з пальця)
Кількість
2300 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (аналіз крові на РВ)
Кількість
2300 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (аналіз калу)
Кількість
1800 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (онкологічний огляд жінок)
Кількість
2115 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (мазок на гонорею для чоловіків)
Кількість
220 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Періодичний профілактичний медичний огляд (флюорографія)
Кількість
2120 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
13300, Україна, Житомирська область, Бердичів, пл. Центральна 1 (працівники Замовника)
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Оскарження: 11.01.2022 15:37 - 22.01.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Контактна особа:
Бабікова Лариса Миколаївна +380414341930
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я будинок 1
Оскарження: 11.01.2022 15:37 - 22.01.2022 00:00
Ціна пропозиції
613 732.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.01.2022 15:37
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
8b441c10b359446489c728e31e44b51e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-11-004946-a-a1
Постачальник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО " БЕРДИЧІВСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" БЕРДИЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992015
-
Контактна особа:
Бабікова Лариса Миколаївна +380414341930
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, місто Бердичів, ВУЛИЦЯ ЗДОРОВ'Я будинок 1
Номер договору:
35
Сума договору:
591 590.70 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
25.01.2022 09:00
Статус:
Виконаний