-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
яблука, банани та цитрусові (мандарини, апельсини, лимон)
Тендер Prozorro UA-2022-01-10-005828-c
Торги не відбулися
250 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 252.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 252.50 UAH
Номер:
c1e46991550b4c8b83d79559f68044c7
Внутрішній номер закупівлі:
13566898
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-10-005828-c
Замовник:
МИКОЛАЇВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ І-ІІІ СТУПЕНІВ №3 МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
24779790
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. 1 Слобідська, буд. 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Приймак +380937045843 dmitra@mksat.net https://mkint.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 252.50 UAH
Період уточнення:
10.01.2022 20:54 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
10.01.2022 20:54 - 26.01.2022 14:00
Аукціон:
з 27.01.2022 11:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яблука
Кількість
1500 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
апельсини
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
мандарини
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
банани
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
лимони
Кількість
50 кілограм
Період постачання
до 30.06.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "РУБЦОВА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3287813604
-
Контактна особа:
Альона Рубцова +380639919364 rubcova0601@ukr.net
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ СКОРОХОДОВА, будинок 152А
Початкова пропозиція
241 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
241 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
47
Скарги
0