-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2022-01-06-003215-c
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, викладаються українською мовою
Завершена
567 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 676.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 676.00 UAH
Номер:
9dc5915118c5481eae12566297a12920
Внутрішній номер закупівлі:
13556325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-06-003215-c
Замовник:
Виконавчий комітет Олешківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37929985
-
Адреса:
75100, Україна, Херсонська область, місто Олешки, вул. Гвардійська, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бондаренко Аліна Миколаївна +380956935620 vk.37929985@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
567 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 676.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2022 14:11 - 16.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.01.2022 14:11 - 26.01.2022 12:00
Аукціон:
27.01.2022 14:14 - 27.01.2022 14:43
Період кваліфікації:
27.01.2022 14:43 - 28.01.2022 11:19
Період завантаження договору:
28.01.2022 11:19 - 17.02.2022 11:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
94600 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
75100, Україна, Херсонська область, Відповідно до тендерної документації, Відповідно до тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
Оскарження: 28.01.2022 11:19 - 08.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Жадан Валерія Валеріївна 380957653989 valeriia.zhadan@khoek.ks.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, будинок 178
Оскарження: 28.01.2022 11:19 - 08.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
357 588.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
357 588.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.01.2022 11:19
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42129888
-
Контактна особа:
капуста яна Петрівна 380997737362 kapusta_y@elektropostach.mk.ua
-
Адреса:
54017, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Погранична, буд. 39/1
Початкова пропозиція
368 940.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
368 940.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Іванська Соломія 380682434486 Solomiya.Ivanska@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Початкова пропозиція
380 292.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
380 292.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
60
Скарги
0
Контракти
Номер:
5cca5abfea854713a79215b31ab52150
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-06-003215-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Херсонська обласна енергопостачальна компанія"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42117825
-
Контактна особа:
Жадан Валерія Валеріївна 380957653989 valeriia.zhadan@khoek.ks.ua
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, Херсон, вулиця Перекопська, будинок 178
Номер договору:
37494255
Сума договору:
357 588.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
297 990.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.02.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
16.02.2022 00:00
Статус:
Підписаний