• Переговорна процедура
  • Безлотова
  • КЕП
  • Без аукціону

Масло селянське солодковершкове жирністю не менше 72,5% ( фасоване) (код за ЄЗС ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло)

Завершена

228 000.00 UAH з ПДВ
Номер: b1510270acb64d309c4202253594d303
Внутрішній номер закупівлі: 13549286
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-05-003975-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ НОВГОРОД-СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Алла Осадча +380668078999 allaosadcha2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, зокрема за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до учасника процедури закупівлі, з яким укладається договір про закупівлю, зокрема щодо його відповідності кваліфікаційним критеріям, не повинні відрізнятися від вимог, що визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), і сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікуваної вартості предмета закупівлі, зазначеної замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Очікувана вартість: 228 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло селянське солодковершкове жирністю не менше 72,5% ( фасоване)
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 1200 кілограм
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАЗИС"

Оскарження: 05.01.2022 15:33 - 16.01.2022 00:00
Ціна пропозиції 228 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.01.2022 15:33
Документи 2
Скарги 0

Контракти

Номер: 46c138433b504c97bf3763fe2c20ce4f
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-05-003975-c-c1
Постачальник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "БАЗИС"
Номер договору: 15
Сума договору: 26 654.28 UAH з ПДВ
Сума договору: 22 211.90 UAH без ПДВ
Період дії договору: 17.01.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 17.01.2022 12:58
Статус:
Розірваний
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s