• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Категорія: пункт 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі» ;Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися пропозиції: пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.Замовник вимагає надання забезпечення тендерної пропозиції

Завершена

636 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 180.00 UAH
Номер: 3a1f3ff44a814a3082bae1b03163b126
Внутрішній номер закупівлі: 13541793
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-01-04-003692-c   
Замовник: Державний навчальний заклад "Новоград-Волинське вище професійне училище"
Контактна особа: Марина Ейсмонт +380967246299 nvvpu1@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 636 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 180.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій: 6 360.00 UAH
Період уточнення: 04.01.2022 15:51 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.01.2022 15:51 - 20.01.2022 00:00
Аукціон: 20.01.2022 13:01 - 20.01.2022 13:24
Період кваліфікації: 20.01.2022 13:24 - 21.01.2022 10:48
Період завантаження договору: 21.01.2022 10:48 - 10.02.2022 10:48
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 120000 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 11707, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул.Пушкіна, 47/37 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЕНЕРГОГАЗПОСТАЧ"

Оскарження: 21.01.2022 10:48 - 01.02.2022 00:00
Початкова пропозиція 598 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
598 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.01.2022 10:48
Відповіді на вимоги 11
Документи 93
Скарги 0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
Початкова пропозиція 636 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
636 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 32
Скарги 0

Контракти

Номер: ff1c8214bafe42bcaee86b8d73e9cb22
Ідентифікатор договору: UA-2022-01-04-003692-c-b1
Постачальник: ТОВ "ЕНЕРГОГАЗПОСТАЧ"
Номер договору: ЕЕ/61/01/22
Сума договору: 598 800.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 499 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 10.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 10.02.2022 08:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір (2).pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Додаткова угода №6 про постачання електричної енергії.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода №7.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s