-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-000203-a
Торги не відбулися
2 420 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 100.00 UAH
Номер:
5bc60d5fb7df407ea0dbff667030aae6
Внутрішній номер закупівлі:
13538192
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-000203-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Цвіркун Світлана Василівна 380577460300 CPMD1EKONOM@UKR.NET
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 420 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 100.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
72 000.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 11:18 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 11:18 - 20.01.2022 00:00
Аукціон:
з 20.01.2022 12:51
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата наданих послуг здійснюється Замовником протягом 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дня підписання Акта надання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Кількість
40000 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МЕДИЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ СУЧАСНОСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39141245
-
Контактна особа:
Різник Наталія Леонідівна +380956405797 labdirektor@gmail.com
-
Адреса:
62418, Україна, Харківська область, Харківський р-н, селище міського типу Пісочин, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 11
Початкова пропозиція
2 420 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 420 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0