-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 2
Закупіля електричної енергії
Тендер Prozorro UA-2022-01-04-000029-c
Завершена
1 242 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 24 840.00 UAH
мін. крок: 2% або 24 840.00 UAH
Номер:
5557e2d4c02c4d539f68c1d4d7e0b616
Внутрішній номер закупівлі:
13536779
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-04-000029-c
Замовник:
Воєнно-дипломатична академія імені Євгенія Березняка
×
-
Код ЄДРПОУ:
14303342
-
Адреса:
04050, Україна, м. Київ, м. Київ, Юрія Іллєнка, буд. 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Черницький Олександр Олександрович 380444831564, 380934815826 vdaberezniaka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 242 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
24 840.00 UAH
Період уточнення:
04.01.2022 07:59 - 10.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.01.2022 07:59 - 20.01.2022 00:00
Аукціон:
20.01.2022 12:32 - 20.01.2022 13:07
Період кваліфікації:
20.01.2022 13:07 - 27.01.2022 14:07
Період завантаження договору:
27.01.2022 14:07 - 16.02.2022 14:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Кількість
270000 Кіловат-година
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
Оскарження: 27.01.2022 14:07 - 07.02.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Крижановська Інна 380979069228 inna.mango78@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Оскарження: 27.01.2022 14:07 - 07.02.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 048 347.36 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 048 347.36 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.01.2022 14:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
76
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛЬВІВГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39594527
-
Контактна особа:
Дутко Анастасія 380977072153 Anastasiya.Dutko@lvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
79039, Україна, Львівська область, Львів, Т.Шевченка, 111А
Початкова пропозиція
1 071 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 071 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОМГАЗ СІТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41559270
-
Контактна особа:
Галушка Олександр 380675352220 PROMGAZCITY@GMAIL.COM
-
Адреса:
04080 , Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 204-А
Початкова пропозиція
1 085 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 085 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
19
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕРНЕРІНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39726263
-
Контактна особа:
Синєгуб Руслан +380978419535 rs@ernering.com
-
Адреса:
03022, Україна, м. Київ, ПРОВУЛОК ВАСИЛЯ ЖУКОВСЬКОГО, будинок 15
Початкова пропозиція
1 101 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 101 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
105
Скарги
0
Контракти
Номер:
f32813b9638c4907b8dc04ed66368252
Ідентифікатор договору:
UA-2022-01-04-000029-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРОЕНЕРГОТРЕЙД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40111046
-
Контактна особа:
Крижановська Інна 380979069228 inna.mango78@gmail.com
-
Адреса:
18001 , Україна, Черкаська область, Черкаси, Черкаська обл., місто Черкаси, ВУЛИЦЯ НАДПІЛЬНА, будинок 261, офіс 7
Номер договору:
2-д
Сума договору:
983 547.36 UAH з ПДВ
Сума договору:
819 622.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.02.2022 10:00
Статус:
Підписаний